Konečně můžeme vydechnout

28. září 2012 v 20:55 | Milča |  Life in Houston (11)
Sláva!!! Den označený v kalendáři každé aupair školou povinných dětí konečně nastal a ty malý monstra jdou konečně do školy, jupííí!!Po třech měsících kompletně bez volného času, zato s množstvím povinností a práce si znovunabyté volno neskutečně užívám.
Tenhle školní rok bude celkem výzva, prtože dvojčata jsou do Kindergarten a každý do jiné školy k tomu. Tři děti ve třech různých školách je celkem hardcore, ale dá se to...nějak. občas je to s odřenýma ušima, to všechno odvozit, přivozit a zkoordinovat, ale vyžaduje to fakt plné nasazení.

Sice mám trochu míň volnýho času, než jsem měla loni, ale i tak se to dá. Každá škola začíná a končí v rozdílný čas, tak to fakt není easy a je to unavující, ale i tak si svou nově nabitou svobodu vychutnávám plnými doušky.
Na konci léta jsem byla už nepřetržitě unavená a totálně vyčerpaná a začátku školy jsem se nemohla dočkat. První týden, co děti byly ve škole jsem celé dopoledne prospala a začala trochu načerpávat ztracenou energii.

Co mi to ale kazí je to, že moje milovaná ségra Lůca odjíždí domů a mě tu nechává napospas američanům...

Jak to teď teda mám s denním režimem?
Děti budím v 6:30, jako loni, ale rána musí být rychlejší...alespoň pro 2 děti ze 3.
Adam musí být v 7:20 před domem a čekat na car pool, Claire do školy ětšinou vozí jeden z rodičů v 7:25-7:30. Když rodiče nemají čas, tak musím já, což znamená naložit obě děti, odvézt Claire do školy a pak jet zase s Johnem domů.
Johna odvážím do školy já v 8:30.

Vyzvedávání je taky sranda. Nejdřív jedu pro Johna, kterému škola končí ve 14:45, ale musím tam být dříve, abych mohla co nejdříve jet pro Claire, která končí ve 15:00 A od Johnovy školy to je tak 15 minut jízdy...když se nikde nezdruju.
Adam pak každý den končí trochu jinak a jinde a operativně se to mění, což je celkem na palici a vyžaduje to fakt velký množství komunikace mezi všema zainteresovanýma dospělýma.

Do toho se přidávají různé kroužky a aktivity a ve výsledku je to jedna velká crazy schedule, ale stejně se mi tu pořád líbí :-)
A opravdu umím ocenit 5 hodin volného času, proti té 0 co jsem měla v létě je to přímo luxus :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Megynka Megynka | Web | 28. září 2012 v 21:16 | Reagovat

Jo kroužky, to je něco :D každopádně ti to volno přeju :-D

2 Shara Shara | 4. října 2012 v 17:55 | Reagovat

děcka v Americe mají 3 měsíce prázdnin? To bych taky bralal ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama