A PRODLUŽUJEME!!!

28. září 2012 v 21:15 | Milča |  Life in Houston (11)
Aneb stalo se to, v co jsem tak nějak od začátku doufala, a to, že tu zůstávám i na druhý rok... a hodlám si to užít!!!


Sice jsem trochu měla problémy a nervíky s vyplňováním přihlášky, ale všechno vyšlo, klaplo a jedeme dál :-)

Ten (teď už skoro) rok tu utekl neskutečně rychle, můj život se kompletně změnil a obohatil, potkala jsem spoustu úžasných lidiček a zažila spoustu krásných okamžiků. Ano, samozřejmě, že jsou i dny, kdy by člověk nejradši sbalil svých pět švestek (no, po roce v USA spíš už tak 50 švestek) a jel zpět do ČR. Ale špatné dny pominou a veselé vzpomínky blednou přeci jen pomaleji.
Každopádně mi celý tenhle rok neskutečně moc dal a jsem vděčná za to, že jsem tu mohla být.
Zařídila jsem si tu kompletně nový život a teď by se mi fakt nechtělo ho opouštět. Mám tu úžasné přátele, nejbáječnějšího boyfreinda na světě a celkově se mi tu hrozně líbí a jsem tu fakt šťastná.
Takhle šťastná a spokojená jsem snad ještě nikde nebyla, Amerika mi prostě asi byla fakt souzená :-)

ROzhodnutí o prodložení tedy nebylo těžké učinit, prostě jsem věděla, že tu chci zůstat za každou cenu. S Heidi jsem se o tom ale moc nebavila, tak jsem dlouho nevěděla, jak na tom vlastně jsem, jestli mě tahle rodina bude chtít i na druhý rok, nebo jestli budu muset hledat novou rodinu.
Ono ne že bych se o tom s Heidi nechtěla bavit, ale prostě jsme obě tak neskutečně busy, že na to prostě a jednoduše není čas. Skoro se ani nepotkáváme, natož abychom měly čas na klábosení :-D

Nakonec jsem jí musela napsat email, abych se na to mohla zeptat, rpotože prostě jsme se pořád míjely, a čas neúprosně běžel a deadline byl blíž a blíž.

Heidi mi odepsala naprosto úžasný mail, ve kterém bylo jak mě všichni mají hrozně moc rádi, a že jsou rádi, že našli takovu aupair, jako jsem já, a že budou more than happy, když s nimi zůstanu i další rok.
To pro mě bylo jak rajská hudba, to vám povím.

Hned jsem se dala na vyplňování papírů a narazila na problém. Potvrzení ze školy jsem měla na paíře o ukončení školy, a ne na papíře k prodloužení.
Několikrát jsem zkoušela volat svojí koo, ale bohužel neúspěšně a čas pracoval proti mě.
Holt jsem to odfaxovala tak jak to bylo, s tím, že to snad nebude problém, protože ty papíry vypadají skoro stejně a čekala na vyrozumění, že dostali moji přihlášku.
Po dvou dnech čekání na konfirmaci mi to už ale bylo divné, a začala jsem se trochu bát. Opět jsem začala bombardovat svojí koo telefonáty a tentokrát se to vyplatilo. Vysvětlila jsem jí svůj problém, že jsem přihlášku sice poslala, ale že nevím, jestli ji v APC dostali, nebo co se jako děje.
Arienne se o to hned začala zajímat a volala do SF a tak. Takže mi zjistila, že člověk, který to má na starosti je na dovolené, tak to je asi důvod, proč jsem nedostala potvrzení o přijetí přihlášky, ale mojí přihlášku, že tam mají, tak že můžu být v klidu. Co tam ale neměli, byla žádost o prodloužení od mojí rodiny.
Hned ten večer jsem to říkala Heidi, a ta byla překvapená, že něco musí posílat.... a btw, druhý den na to byl deadline.
Heidi tedy zvedla telefon, volala do SF a zjišťovala, jak poslat tu žádost a tak, ale nakonec to všecno vyšlo a i jejich žádost se komplet dostala do SF. Pak nezbývalo, než jen čekat, jak to dopadne.

Po cca týdnu mi přišlo vyrozumění, že je to schválené, a že do 30 dní mám očekávat nový DS form, který přišel za další cca týden.

Jsme ráda, že tu zůstávám na další rok a pak se bude muset vymyslet, jak tu zůstat ještě déle...studentská víza maybe?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Megynka Megynka | Web | 29. září 2012 v 12:21 | Reagovat

Teda moc ti to přeju :) je určitě suepr mít štěstí na rodinu a zůstat tam. Hodně štěstí ;)

2 Klára Klára | Web | 30. září 2012 v 21:08 | Reagovat

wow... to už jsi tam rok?!!
jsem moc ráda že se máš dobře!!
Moc si to užívej!

Klárka xxx

3 Shara Shara | 4. října 2012 v 17:59 | Reagovat

Ty jo! To ti fakt závidim! Hlavně je super, že tam máš i kluka. Tak ať Vám to klape ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama