Březen 2012

Škola?? Leda hovno...

1. března 2012 v 21:09 | Milča |  Life in Houston (4)
Teď bych se s vámi chtěla podělit o svojí story s hledáním vhodné školy, abych si splnila povinné kredity (či hodiny, to je fuk) a taky trochu zanadávat na moji místní koordinátorku, která mi způsobila obrovské trable... No doblá, nadávat asi nebudu jen trošku, ale trošku víc, poněvadž jí teď nemůžu přijít na jméno, jak mě naštvala.

Kurzy rodičovství

1. března 2012 v 19:56 | Milča |  Life in Houston (4)
Moji milovaní host rodiče začali chodit na parenting class, což by se dalo přeložit jako kurzy rodičovství (jak je asi jasné z nadpisu :-D) a bylo mi řečeno, že by byli rádi, kdybych tam chodila taky, abychom používali stejné výchovné metody a tak.
Jelikož nemám co jiného na práci, tak jsem souhlasila. To jedno dopoledne týdně mě nezabije a nakonec by to mohlo být celkem fajn, tak proč ne, že. Navíc to za mě i platí a všechno.

Česká parta v Houtonu

1. března 2012 v 19:34 | Milča |  Life in Houston (4)
To, že už před mým příjezdem sem tu byla jedna holčina z ČR už víte, Janča mi ze začátku hodně pomohla, ještě před tím, než jsem vůbec odletěla.
Takže to jsme tu už byly dvě české holky. Dál tu je Pavel, klučina, který tu je na pracovní vízum, jakožto trenér gymnastiky, s ním jsem se bohužel viděla jen párkrát, moc s námi ven nechodí, ale tak co.

Zmrtvýchvstání

1. března 2012 v 19:15 | Milča |  O blogu
ANO!!! JE TO TAK, MILČA JE ZPĚT!!!!

Nepřehlídli jste se, opravdu je to nový článek a s ním i nové odhodlání k psaní a PRAVIDELNÉMU přidávání článků.
Jsem se dneska prostě probudila a když jsem koukla na blog a zjistila, že ho už čtvrt roku prachsprostě zanedbávám, tak jsem si řekla, že takhle teda ne a zčínáme znovu.
Původně jsem chtěla nejdříve doplnit resty, aby jste měli informace postupně, jak se vše dělo, ale to bych se k aktuálním věcem nedostala snad nikdy, takže najíždím na nový režim psaní.

Dnešním dnem začínám psát nové články, aktuální, o tom co se právě teď děje, ale zároveď tu nechci nechat nezaznamenaný čtvrtrok svého života.
Udělala jsem si tedy plán, že minimálně jednou týdně napíšu článek o aktuálním dění a opět minimálně jednou týdně článek o dění minulém.

Bude to asi drobet funny tu v březnu číst o Vánocích a tak, ale vy to snad přežijete :-)
Jsem si vědomá toho, že může nastat trochu zmatek s řazením článků, když budu psát na přeskáčku, proto si kdyžtak všímejte rubrik, ve kterých články jsou, ju?

A moc moc prosím, komentujte!! Nemáte ani páru o tom, jak moc mi vaše komentáře pomáhají a dodávají novou a větší chuť do psaní! Takže je to i ve vašem vlastním zájmu :-D