Listopad 2011

První chvíle s rodinou

30. listopadu 2011 v 5:21 | Milča |  Life in Houston (1)
Nakonec jsem se přemohla a dnes přidávám druhý článek (vidíte,jak mě ty vaše komentáře nakoply?). Dozvíte se, jak probíhaly moje první dny v nové rodině a co všechno se tu dělo... A že toho nebylo málo.
Za první 4 dny jsem stihla fotbalové utkání, divadelní představení, utkání amerického fotbalu a ještě školní slavnost. Fakt mazec, jak rychle tu člověk sbírá nové zážitky.

Konec školení a odjezd k rodinám

30. listopadu 2011 v 4:27 | Milča |  Orientation
Člověk se ani nenadál a přišel poslední den školení a odjezd k rodinám.
Orientation mohu zhodnotit jako přínos. Vím, že jsem měla pekelný štěstí na lektorku, takže naše hodiny byly zábavné a člověk se tam i něco dozvěděl. Byly tam i momenty nudy, ale tak to je snad všude.
S holkama jsme se skvěle bavily a rozhodně to byly docela hezky strávené 4 dny.

New York City

29. listopadu 2011 v 4:46 | Milča |  Orientation
Nedá mi to nezareagovat na jeden z posledních komentářů u minulého článku.
Je pravda, že jsem teď dlouho nic nepřidala, ale kdo si prošel tím co já, tak ví, že člověk dělá spoustu různých věcí a k článkům se moc nedostane.
Když už sedím u počítače, tak mám většinou zapnutý nějaký komunikační program a píšu si s rodinou, přáteli a tak a u toho prohlížím své oblíbené stránky, proto stále nacházíte mé komentáře u ostatních holek na blozích.
Pravda je taková, že mám rozepsaných asi 6 článků, ale prostě nejsem schopná to dokončit. Na psaní totiž potřebuju chvilku klidu, abych se na to mohla soustředit, a ne pořád přepínat mezi skype, facebookem a blogem. to by pak ty články stály ještě za větší kulový, než normálně :-D
Doufám, že mi to tedy prominete a nezanevřete na můj blog.
Ještě k tomu komentáři slečny Lucie, tenhle blog už funguje déle než rok, takže si nemyslím, že jsem z těch, kteří po dvou měsících blog opouští, protože je nudí. Mám svůj blog ráda, a i proto nebudu psát články, protože musím, pak by to nebyl koníček, ale povinnost a vedlo by to k postupnému úpadku blogu. Pokud se ti občasné výpadky v psaní tak moc nelíbí, nikdo tě nenutí sem chodit. Blog se dokonce dostal i do Autoského klubu, takže zas tak špatně na tom být nemůže, a i kdybych z jkéhokoli důvodu psát přestala, tak to tu sice oznámím, ale blog mazat NEBUDU!!! Funguje totiž i jako jakýsi "vzpomínkovník" pro mě samotnou, takže tu prostě musí zůstat na věčné časy...
Tak, to by bylo. Fakt mi to nedalo nezareagovat....

Ale teď už k článku, slíbila jsem že se podělím o zážitky z New Yorku, tak tady to máte :-)