Vyvěste prapory, zahrajte fanfáry a oslavujte... Jsem zpět!!

26. srpna 2011 v 16:15 | Milča |  O blogu
Ano ano, vážení přátelé, pokud nevěříte svým očím a myslíte si, že vidíte nový článek, tak vám musím s potěšením sdělit, že vás oči neklamou a článek tu opravdu je :-)

Vím, že to tu teď dlouhou dobu stálo, a že jsem ani nedokončila své vyprávění o rozlučkových víkendech jak jsem slíbila. Všechno ale bude a vy nebudete ochuzeni vůbec o nic!! A to jako fakt, nenecám vás v neznalosti :-)
Myslela jsem si, že po příjezdu z UK domů budu mít více času a dopíšu všechny články, které mám rozepsané a které mám i připravené v hlavě, ale nakonec vše dopadlo úplně jinak, a to tak, že jsem za celé léto skoro nebyla doma a když jsem doma byla, na blog, nebo tak vůbec nebyl čas.

Dnes a v několika příštích dnech se dočkáte hned několika článků, a to podrobnější zmínky o jednání s agenturou a jak to vlastně vypadá s tím mým odjezdem do USA, potom bych vám chtěla trochu přiblížit co jsem dělala toto léto, když jsem vůbec neměla čas se starat o blog a v neposlední řadě opráším paměť a dopíšu serii Rozlučkové víkendy.
Rozhodně se tedy máte na co těšit, tak doufám, že ještě někdo na můj blog chodí a nezanevřel na mě.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lenka Lenka | 26. srpna 2011 v 17:07 | Reagovat

jupíí :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama