Srpen 2011

Plnit si své sny? A Jak?!

31. srpna 2011 v 15:34 | Milča |  O mně
Dnes jsem se rozhodla poprvé v životě napsat článek na téma týdne, a proč? Protože tématem tohoto týdne je "Můj příběh" a mě napadlo, že bych mohla napsat příběh toho, jak jsem toužila dostat se do Ameriky, jak tyto sny vznikly, vyvíjely se a jakou cestou jsem je chtěla uskutečnit.
Myslím, že tato úvaha bude zajímat jak pravidelné čtenáře mého blogu, tak se to tématu týdne skvěle hodí a ještě k tomu tady takové zamyšlení nemám.
Lidé, kteří mě zanjí osobně dlouhá léta si při čtení tohoto článku budou nejspíše ťukat na hlavu, jako kde že se to ve mě bere a že takové věci o mně netušili. Nikdy jsem se moc se svými sny nikomu nesvěřovala, protože by se mi tu pravděpodobně každý vysmál a řekl by mi, že na to nemám a nikdy mít nebudu...

Tvorba videa

26. srpna 2011 v 17:59 | Milča |  USA-přípravy
V předchozím článku jsem se zmínila, že tvorba videa je kapitola sama pro sebe, tak mi to nedalo a spáchala jsem článek jen o tom, jak jsem s vlastním sebezapřením tvořila video, který na konec stejně stojí za nic. Ale co, lepší něco než nic, ne?

Radosti a strasti s přihláškou

26. srpna 2011 v 17:41 | Milča |  USA-přípravy
V minulém článku na toto téma jsem psala, že přihlášku mám skoro hotovou a že je třeba ji jen odevzdat, no nakonec to nebylo tak jednoduché, jak jsem si myslela, že bude. O tom, co mě tedy ještě čekalo je tedy tento článek.

Vyvěste prapory, zahrajte fanfáry a oslavujte... Jsem zpět!!

26. srpna 2011 v 16:15 | Milča |  O blogu
Ano ano, vážení přátelé, pokud nevěříte svým očím a myslíte si, že vidíte nový článek, tak vám musím s potěšením sdělit, že vás oči neklamou a článek tu opravdu je :-)

Vím, že to tu teď dlouhou dobu stálo, a že jsem ani nedokončila své vyprávění o rozlučkových víkendech jak jsem slíbila. Všechno ale bude a vy nebudete ochuzeni vůbec o nic!! A to jako fakt, nenecám vás v neznalosti :-)
Myslela jsem si, že po příjezdu z UK domů budu mít více času a dopíšu všechny články, které mám rozepsané a které mám i připravené v hlavě, ale nakonec vše dopadlo úplně jinak, a to tak, že jsem za celé léto skoro nebyla doma a když jsem doma byla, na blog, nebo tak vůbec nebyl čas.

Dnes a v několika příštích dnech se dočkáte hned několika článků, a to podrobnější zmínky o jednání s agenturou a jak to vlastně vypadá s tím mým odjezdem do USA, potom bych vám chtěla trochu přiblížit co jsem dělala toto léto, když jsem vůbec neměla čas se starat o blog a v neposlední řadě opráším paměť a dopíšu serii Rozlučkové víkendy.
Rozhodně se tedy máte na co těšit, tak doufám, že ještě někdo na můj blog chodí a nezanevřel na mě.