Duben 2011

Překládání povídek??

26. dubna 2011 v 14:47 | Milča |  O mně
Teď z trochu jiného soudku...
Už hrozně dlouho štu různé fanfiction, převážně na téma Harry Potter a vždycky jsem četla povídky jen ve slovenštině, nebo češtině.Pokud by tu byl někdo, kdo neví, co fanfiction je, tak doporučuji přečíst tenhle článek, tak je to moc pěkně vysvětleno.

Casanova

25. dubna 2011 v 11:37 | Milča |  Plky mimo mísu
Lidičky, včera jsem konečně sehnala film, který jsem chtěla vidět už pěknou dobu a jsem nadšená!!
Teda, ono by to shánění nebylo zas až tak těžké, pokud bych se na to chtěla podívat s českým dabingem, ale když jsem to chtěla v aj, tak tobyl trochu oříšek, ale i tak jsem to sehnala.

The Grange

23. dubna 2011 v 15:05 | Milča |  Anglie
Jak už jsem se zmínila, byla jsem na pár výletech a jedním z navštívených míst byl The Grange.
Pokud vím, tak to není zrovna vyhlášené místo a i my jsme se tam dostali úplnou náhodou. No, náhodou, byla jsem s kámoškama kouknout jak ta jedna jezdí na koni a potom jsme si udělaly tenhle malý výlet s tím, že se tam potkáme s jinými čechy, kteří si tam dělají piknik...

Návštěvnost a komentáře

20. dubna 2011 v 17:19 | Milča |  O blogu
Tak moji milí čtenáři, tohle jsem opravdu psát nechtěla, ale prostě vám to říct musím.
Víte jak je frustrující, když koukáte na počítadlo a vidíte, že návštěvnost je přes 50 denně, ale koment mi tu nechá jen pár lidí? V horším případě jen ti, kteří mi odpovídají na něco, co jsem psala do komentů u nich na blogu?
Myslím, že i to je částečně důvod, proč se mi poslední dobou do psaní moc nechce, jsou to jisté pocity marnosti. Pocit, že to je stejně každému jedno, jestli píšu, nebo ne, a že to nikoho prakticky nezajímá.

Nebýt komentáře Dity, který mě nakopnul a zprávy od Lenky, která se mě ptala, jestli se mnou něco není, tak by se tu ještě asi hodně dlouho nic neobjevilo. Tyhle 2 kraťoučké zprávičky, že sem pořád někdo chodí a zajímá ho, co se mnou je, mi dodaly novou sílu a chuť do psaní, i když mi blog hází klacky pod nohy (viz. článek o zakládání účtu).
Proto prosím, když už si nějaký ten článek přečtete, věnujte mi půl minuty vašeho času a napište komentík, opravdu mě to moc potěší!

A to jsem si na začítku říkala, že o komenty žebrat nebudu... chjo...

Oxford!!

19. dubna 2011 v 19:47 | Milča |  Anglie
Konečně s lepšícím se počasím, začal čas výletů.
Výletování je tu sice krajně komplikované, ale stejně je to super, když se občas někam vyrazí... Můj první větší výlet a hned slavný Oxford!!

Jak jsem si zakládala účet

19. dubna 2011 v 18:48 | Milča |  Anglie
Teď mě tak napadlo, že jsem sem ani nenapsala, že jsem byla nucela si založit účet. To odemě vůbec není hezkéé, tak to teď napravím a všechno popíšu, protože to nebylo až takové bezproblémové, jak jsem si myslela, že bude.

Blog.cz mě pěkně SERE!!

19. dubna 2011 v 12:26 | Milča |  O blogu
Tak fajn, teď jsem vytočená úplně maximálně!
Po dlouhé době jsem se konečně zase vrhla na psaní, dopsala jsem jeden z rozepsaných článků a když to chci zveřejnit, tak mi naskočí přihlašovací stránka s tím, že mě to odhlásilo!! A článek samozřejmě v pr***, protože mě to vykoplo asi 5 minut po tom, co jsem začala psát.
Mimochodem jsem se zrovna docela rozepsala a článek byl hezky dlouhý a obsáhlý a já jsem teď fakt naštvaná. Kdyby se mi to stalo poprvé, tak budiž, ale mě se to stalo už i včera! A před tím také několikrát, co to je jako za móresy, todlecto??
Kdyby to člověka vykoplo po cca půlhodinové nečinnosti, tak to ještě pochopím, ale když celou dobu píšu článek a pak zjistím, že mě to odhlásilo po tom, co jsem napsala 4 věty (které mi opravdu nemohly trvat víc než 5 minut), tak mě to fakt nakrkne a nutí k otázce PROČ???

No ni, tohle byl jena takový malý výlev mých momentálně velmi rozbouřených emocí. Článek napíšu znovu, ano už potřetí, ale až večer, teď jdu do města se trochu uklidnit....