Student Agency

13. března 2011 v 21:57 | Milča |  USA-přípravy
Jak je asi již z nadpisu jasné, tak jsem konečně učinila konečné rozhodnutí ohledně agentury :-)
Ani nevítě jak moc se mi tím ulevilo...


Oficiálně tedy přestávám řešit a zkoumat večkeré věci týkající se agentur, aby mě to ještě víc neznervózňovalo a nerozptylovalo.
Dneškem počínaje tedy začínám pracovat na přihlášce a všem potřebném, abych to měla nejdéle koncem měsíce hotovo a mohla s tím jet do Londýna na pobočku.

Jak jsem dospěla k tomuto konečnému rozhodnutí?? Úplně jednoduše.
To jak jsem psala do Coolagenta mail s dotazy a přišla mi stručná odpověď, že se všechno dozvím až na schůzce v Londýně jsem tu už líčila, takže to není nic nového.
Co ale nevíte je, že jsem poslala obdobný email i do Student Agency, ba dokonce obsáhlejší s více dotazy a odpovědi jsem se dočkala hned na druhý den.
Byla jsem opravdu velmi zvědavá a pokud by mě odpověď neuspokojila, asi bych agenturu stále ještě hledala.
Mail mě opravdu velmi mile překvapil, poděkovali mi za výběr jejich agentury a velmi mile zodpověděli všechny mé dotazy a to i ten, který vyžadoval odpověď trochu delší a komplikovanější.
Potom mi tam slečna napsala celkovou charakteristiku programu (to co si každý alespoň trochu inteligentní člověk může najít na internetum ale i tak je to milé) a kalkulaci nákladů. Dost mě překvapilo, že v nákladech nevynechali vůbec nic, bylo tam vše od poplatku SA, přes poplatek Au pair Care, poplatek za víza až po moýnosti doplňkového pojištění a moc hezky rozepsané. To se mi líbilo, ta férovost.
A na konci mi slečna připsala, že kdybych měla ještě jakýholi dotaz ať se neváhám ozvat a to i kdybych měla sebemenší problém při kompletaci přihlášky.
Takže po tomhle velmi vstřícném a férovém emailu bylo jasno. S Coolagent končím, vyhrává to u mě Student Agency, tak doufám, že to všechno bude v pohodě a bez problémů :-)

Teď mě tedy čeká úmorná práce s kompletováním přihlášky, ono se to nezdá, ale je teho celkem dost. Dokonce i věci v ČR celkem jednoduché jsou tu docela problém. Jak mám třeba shánět reference?? Nebo potvrzení od doktora?? Český výpis z rejstříku trestů??
No, bude asi nutná opravdu velká spolupráce rodičů, jinak to nevidím.

Co je nejhorší je to, že naši zase ještě o ničem nemají ani páru. Teď nejde o to, že bych jim to nechtěla říct, nebo tak, ale spíš o to, že za posledních 14 dní máme kompletně rozdílný časový harmonogram a prostě jsme se na skype pořádně nepotkali, abychom něco pořešili, takže jim to řeknu hned jak budeme online ve stejnou dobu a budem mít všichni aspoň trochu času.
Teď, když už vidí že to zvládám a tak, tak se reakce nebojím, myslím, že tentokrát už to bude v pohodě. Jako budou asi překvapení že chci tak daleko a na tak dlouho, ale myslím, že to vemou v pohodě.

Takže mi držte palce ať mám přihlášku co nejdřív hotovou, budu vás určitě průběžně informovat o tom jak postupuju :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Helena Helena | 14. března 2011 v 20:00 | Reagovat

Gratuluju, první krok je největší a nejtěžší, a pak už to jde snáz a snáz! Držím palce! 8-)

2 Milča Milča | Web | 14. března 2011 v 23:28 | Reagovat

[1]: Nebudu lhát, jistou zásluhu na tom mají i tvoje články, za to ti patří můj vřelý dík :-)
Teď už jen dodělat přihlášku a hurá na rodiny!! :-D

3 Eliška Eliška | E-mail | 23. března 2011 v 23:18 | Reagovat

Ahojky!! Hele koukám, že máme podobný plány na cestu do USA!! Já jedu v srpnu, a taky bych chtěla někam do menšího :) třeba se potkáme :D..

4 Adam Adam | E-mail | 9. dubna 2011 v 0:33 | Reagovat

Zdravím a informuji formou dokumentu o dalším problému lidstva: http://dokumentarni.tv/zivotni-prostredi/co-to-na-svet-sprejuji-what-in-the-world-are-they-spraying

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama