Opět Facebook

16. února 2011 v 13:59 | Milča |  O mně
Tak je to tu zase, téma facebook...
Vy, kdo čtete můj blog, nebo mě znáte osobně víte, jaký mám na tonto fenomén názor, proto mnohé z vás možná překvapí, že opravdu vážně uvažuji o jeho založení... no uvažuji, už jsem rozhodnutá si ho založit, jen jsem se k tomu ještě nebyla schopná dokopat, jak se mi do toho nechce.


Proč si ho tedy budu zakládat, když ho opravdu nemám ráda?
Na to není zrovna jednoduchá odpověď, ale nejstěžejnějším důvodem (vlastně jediným) je komunikace.
Mám totiž spoustu kamarádů, či známých, se kterýma bych moc ráda pokecala, ale prostě nemám jak se s nimi spojit. Oni buď nemají, nebo nepoužívají Skype a já zase momentálně nemám v provozu ani ICQ, které mají zase oni, takže je to docela zapeklitá situace.
Nejvíc mě mrzí nemožnost komunikace jinak než přes email s mým milovaným bratránkem (Juste pokud jsi mi něco psal, tak to nepřišlo).
Dále si holky tady domlouvají různé akce jako hospoda, posezení, nákupy a tak taktéž přes facebook, takže ke mě ty informace pak putují nekonečně dlouho a je obtížné se s nimi domluvit na tom, co mám donést a tak, takže i tohle je jeden s hlavních důvodů.

To že bych se mohla spojit s bývalými spolužáky a tak mě až tak nezajímá, stejně si mám co říct jen s hrstkou z nich...
Mnohem důležitější využítí facebooku se mi rýsuje v budoucnosti, myslím, že při hledání rodiny v USA a následné komunikace s rodinou by facebook mohl být velkým pomocníkem, ale to ukáže až čas.

Takže sice u mě nedošlo k nějaké radikální změně názoru, stále ještě se mi facebook docela protiví, ale okolnosti mě donutily změnit názor ohledně jeho založení. Stejně si myslím, že nikdy nebudu člověk, který facebook opravdu hltá a tráví tam valnou část dne, hromadí stovky přátel, navyšuje si skóre v různých hrých, mění každých 10 minut statusy a tak...

Ti kdo mě tedy znají mohou v blízké době očekávat mé vlutí do facebookových vod.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lena Lena | 16. února 2011 v 23:20 | Reagovat

Já jsem ho neměla ráda, založila jsem si ho kvůli spolužákům, byla to skoro nutnost. V červnu to bude rok co ho mám. Několikrát jsem ho zrušila, pak se vrátila. Upřímně nemám ho ráda doteď, ale pokud člověk zná míru, není tak škodlivý, jako když tam vyslepičí kdeco, má stovku fotek, přes 200 "přátel" a tak dále.

2 Michael Michael | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 11:46 | Reagovat

Pěknej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama