Únor 2011

Piáno poletí z okna..... a to brzo!!

27. února 2011 v 16:28 | Milča |  Anglie
Výzva pro všchny budoucí aupair, pokud jedete do rodiny, kde nějaké dítě na něco hraje, přibalte si špunty do uší!!!
Že přeháním?? Ale kdeže, pokud nemáte nervy z oceli, tak moji radu určitě oceníte, obzvláště v případě, že máte děti menší a žádně velké virtuosy s oslnivým hudebním talentem...

Shopping :-)

20. února 2011 v 19:09 | Milča |  Anglie
Tak jsem zase jednou vyrazila na nákupy....
V ČR jsem nikdy nakupování moc nemusela a většinu mého šatníku tvořily věci od vietnamců, nebo ze sekáče, či aukra, tady je to o něčem jiném...
Kdo v Anglii někdy byl, tak mi jistě dá za pravdu, že nakupovat tady...to je naprosto jiná dimenze, než v ČR!! :-D

Udělala jsem to!

17. února 2011 v 14:20 | Milča |  O mně
Tak už je to tady, konečně nastala ta chvíle kdy jsem se nudila dostatečně dlouhou dobu na to, abych se konečně dokopala k tomu založit si profil na tom ďábelském Facebooku!
Ano, nechtělo se mi do toho, ale už se nedalo nic jiného dělat...

Registrace je teda až trapně jednoduchá, ale asi tím chtějí nalákat co nejvíce lidí. No, docela se jim to daří, když i lidé, kteří se do téhle "komunity" zapojit nechtějí, se zapojit musí, protože je k tomu doslova nutí tlak společnosti a nemožnost dosažení informací někde jinde, než na tomto médiu... Však proto jsem si účet založila i já, že..

Teď tedy trávím čas pronikáním do tajů facebooku a zjišťováním, co kde je a tak, takže mi držte palce.
Přijde mi to takové docela nepřehledné, ale snad si časem zvyknu.

Doufám, že jednoho dne nebudu moc a moc litovat toho, že jsem si ten profil založila, ale to ukáže jedině čas...

Opět Facebook

16. února 2011 v 13:59 | Milča |  O mně
Tak je to tu zase, téma facebook...
Vy, kdo čtete můj blog, nebo mě znáte osobně víte, jaký mám na tonto fenomén názor, proto mnohé z vás možná překvapí, že opravdu vážně uvažuji o jeho založení... no uvažuji, už jsem rozhodnutá si ho založit, jen jsem se k tomu ještě nebyla schopná dokopat, jak se mi do toho nechce.

Zase zpět ;-)

15. února 2011 v 22:30 | Milča |  Anglie
Ahoj, vím že jsem se dlouho neozvala a za to vám všem patří vééliká omluva.
Proč jsem tedy nepsala? No, to je docela zapeklitá otáza, ne že by nebylo co psát, to by bylo, ale nějak jsem ztratila chuť a motivaci. Vždycky když jsem si sedla k počítači a otevřela blog, tak najednou v hlavě totální prázdno a nebyla jsem schopná dát dohromady kloudnou větu, natož celý článek... Rozhodla jsem se tedy to nehrotit, blog není moje povinnost, ale měla bych to dělat protože mě to baví a tak jsem si dala na chvíli pauzu s tím, že až chuť do psaní zase bude, tak něco přidám. A hle, ono to fungovalo!
Teď mám do psaní zase vyloženě chuť a zase mě to baví, takže opět můžete čekat relativně pravidelné přidávání článků, tak doufám, že mě odměníte i nějakými komentáři, aby mi ta psací nálada zase neutekla .