Nová rodina!!

3. prosince 2010 v 21:49 | Milča |  Irsko
Tak se díky všem svatým zadařilo a mám novou rodinu!!
Je to paní Helen Sillitoe se dvěma dcerkami....


Teď jsme si popovídaly na skypu i přes mmizerný signál jsem jí k mému úžasu docela dobře rozuměla a dohodly jsme se, že tam během příštího týdně přiletím...
Jak se říká, že nic není bez chyby, tak tady je tech nedokonalostí sice hned několik, ale nic co by mi nějak šíleně vadilo...
Bude to víc uklízení, mluvila o cca dvou hodinách denně, ale to se mi zas až tak hrozný nezdá. Dále pak volný dny budou pokaždý jinak a nezaručuje, že to vždy budou víkendový dny, ale prý není problém se na volném víkendu domluvit, ale to pouze za předpokladu, že doma nebude její manžel, který pracuje kdesi v Dubai.
Poslední ne zas tak hezká věc je, že pokud by se chtěla vrátit jejich bývalá aupairka, která teď odjížděla domů (prý nějaké rodinné problémy), tak já bych musela vyklidit pole. Pokud by se ale chtěla vrátit, bylo by to až cca v březnu a mohla bych u ní zůstat, dokud bych si nenašla jiný job.
Líbilo se mi, že to řekla na férovku, takže mě pak nečeká nenadálé překvapení. Pak ale dodala, že si ale nemyslí, že se vrátí, což by byl plus pro mě.

Kapesné budu mít 80 liber týdně s tím, že když po mě bude chtít práci navíc, tak to bude s příplatkem. Taky prý nemá problé s tím, když si budu chtít někde ve svém volném čase přivydělat babysittingem.
Bydlí prý na malém měste na hlavní ulici, takže všechno je "walking distance" včetně college kde jsou jazykové kurzy a školy do které chodí holky.
Vzhledem k tomu, že v tom městečku je jak mateřská škola střední škola, tak college, tak to snad zas tak malé nebude.....vlastně cokoliv je zlepšení proti tomuhle zapadákovu.

Jdu tedy obeznámit současnou host family, že se mě zbaví už velmi brzo a začnu shánět letenku :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amy Amy | Web | 3. prosince 2010 v 21:57 | Reagovat

Wow, to byla docela rychlovka! Tak snad se ti v tvé nové rodině zadaří víc než v té první. Nepsala jsi ale v jednom z předcházejících článků, že máš z této rodiny spíš negativní dojem? Nebo to se už mezitím stačilo změnit?

2 Milča Milča | Web | 3. prosince 2010 v 22:02 | Reagovat

[1]: No, ten negativní dojem byl způsoben trochu horší komunikací, ale Helen asi spíš nechtěla nic hrotit, dokud si nepokecá s Rowenou. Dneska po tom telefonátu to už bylo v pohodě. Odpoledne jsme si chvíli psaly a před chvílí jsme mluvily po skypu a přišla mi fakt sympatická.
Hodně se mí líbilo, že byla fakt férová a na rovinu mi všechno řekla... Nehledě na to, že jsem v takový časový tísni, že si moc vybírat nemůžu...

3 Yanny.)) Yanny.)) | Web | 5. prosince 2010 v 1:42 | Reagovat

GRATULUJU!! :))))
Určitě to bude lepší :))) Těším se na další články, jak to vypadá )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama