Dělníci jsou pryč a Vánoce na krku...

22. prosince 2010 v 19:08 | Milča |  Anglie
Ahojky, nejdřív se musím omluvit za nízkou frekvenci přidávání článků. Poslední dny byly dost hektický a já večer padla vysílením do postele, že jsem neměla ani na noc náladu a ani energii.
Jak je patrno z názvu článku, tak většina dělníků je už pryč a je tu už jenom malíř, který dodělává poslední místnost. Pro teď je teda všechno hotový, takže se gruntovalo, drhly podlahy, stěhoval nábytek, instalovala vánoční výzdoba a tak, takže práce až nad hlavu.


Už tedy máme funkční obývák, kde je už veškerý nábytek a už se tam nic dělat nebude, takže aspoň něco. Je tam taky jediný funkční krb v domě, takže je to tam mooc hezký.
Až budu mít možnost sem dát nějaký fotky, tak vám to sem hodim, ať máte taky představu, jak to tady vypadá.
Dost fotek mám totiž v mobilu, ale nechala jsem doma kabel, tak to nemám jak dostat do pc, ale už se na tom pracuje a maminka mi ho pošle poštou, tak snad to dorazí :-)
Mě ten obývák připadá jako kdyby vypadl ze stránky nějakýho časopisu, je to docela hezký, ale občas mi to přijde takový trochu sterilní, že z toho nedýchá taková ta domácí útulnost, ale třeba je to jen můj dojem.

Z "playroomu" tedy zmizel přebytečný nábytek, takže jsem tam hned holkám přestěhovala všechny hračky z teď už mýho obýváku. Sice je tam pořád trochu víc nábytku, než by bylo třeba, ale co, aspoň jsou ty hračky roztahané po menší ploše :-)
Mají tam taky televizi, ale ta se brý brzo přestěhuje do mýho obýváku, tam prý přijde nějaká jiná, tak jsem na to zvědavá.
To s tou televizí mi je tak nějak jedno, protože stejně moc nekoukám, vlastně jenom když žehlím, tak si to ráda zapnu. I když teď o Vánocích mi mají zase začít dávat mýho milovanýho Doctora Who, novou řadu, tak doufám, že to bude v nějakej rozumnej čas, abych to stíhala sledovat :-D Na Doctorovi totiž trvám, je to jediná věc, která mě teď k tý televizi spolehlivě připoutá a vůbec mi nevadí, že mu rozumím jen každý desátý slovo.

Na "Boxing day" sem maj dorazit přátelé rodiny a obě ty famílie s sebou budou mít aupairku, jedna je češka a jmenuje se Markéta a druhá je Martina a prý je ze Slovenska, tak jsem na to zvědavá a docela se těším, že zas poznám někoho novýho. Sice nejsou přímo z Altonu, ale aspoň něco. Rodina s tou slovenskou aupair tu prý bude i spát, tak to ještě bude hodně zajímavý...
Začínám se těšit až bude po vánocích, páč Helen říkala něco o tom, že chtěj někam na pár dnů vyrazit, tak že tu budu sama a moje jediná starost budou zvířata, docela se po tom stěhování nábytku a drhnutí všeho možnýho i nemožnýho na takový menší "prázdniny" těším.
Sice to nevím na beton, Helen se o tom fakt jen zmínila a to ještě první, nebo druhej den po mým příjezdu. Navíc netuším, kdy to chtěj stihnout, protože 5.1. se sem mají vrátit dělníci a dokončit chodbu a knihovnu a má se přemalovávat i pokoj Frankie, takže uklízení po dělnících se asi jen tak nezbavím.... Fakt se těším na to, až bude všechno hotový, bude to tu o tolik příjemnější a práce jednodušší, ale na to si holt musím ještě chvíli počkat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama