Jsem KO...

29. listopadu 2010 v 21:52 | Milča |  Irsko
Kdybych byla věřící, tak prosím Boha, aby už Aidan začal chodit do školky. Dneska jsem s ním zase byla celý den a jsem fakt MRTVÁ!!!

Aby to všichci pochopili, ak vysvětlim situaci...
Aidan by měl normálně chodit do školky a domů se vracet kolem půl jedné. Teď je nemocný (má docela kaše), tak je doma. Na jeho aktivitě ale není nemoc znát, takže je fakt hodně živý...
Až bude zdravý, tak zas bude chodit do školky, a já se toho už nemůžu dočkat ;-)

Včera večer mi Rowena říkala, že už do školky půjde, že ho tam vozí Noel. Tak jsem tedy zajásala nad volným dopolednem a ani jsem si neřídila budíka. V devět ráno, mě probral Aidanův pláč, šla jsem se teda kouknout co se děje a Aidan jako obvykle brečel, protože nemohl najít mámu. Když jsme vešli do kuchyně, tak tu seděl Noel u snídaně a nějak ho nevzrušlovalo, že Aidan v chodbě brečí... No tohle už radši neřeším....
Pak mi oznámil, že Aidan bude celý den doma, že ještě do školky nešel (jo, to mě v tu dobu taky už napadlo...), že v noci hodně kašlal.
Vystrnadila jsem teda z hlavy program, který jsem si dělala na dopoledne (chtěla jsem si umýt vlasy a taky se konečně začít věnovat aktivnímu studiu angličtiny-fakt to potřebuju jako sůl a kvůli tomu jsem taky táhla tolik knížek...) a začala se smiřovat s tím, že klídek nebude.

Docela se mi vyplatila má strategie s malými porcemi, protože snídani snědl celou v pohodě, jen mi chvíli trvalo, než jsem ho donutila posadit se na židli, pak už to bylo v pohodě.
Horší to bylo s čištěním zubů, držel v ruce kartáček s pastou, ale odmítal si ho strčit do pusy, tak po době břesvědčování a vyrožování, že zavolám jeho tátovi jsem vyrukovala s těžším kalibrem. Pohorzila jsem mu, že jestli si ty zuby nezačne hned čistit, tak že půjde do svýho pokoje. Následovalo hlasité NO! Náběh na pláč, ale pak si ty zuby čistit začal, takže jsem zaznamenala úspěch.
Kdyby mě neposlechl, tak bych mu tím pohrozila ještě jednou a místo třetí výhružky bych ho tam fakt zavřela. Nevím sice, jestli to můžu udělat, ale rodičům bych to pak snad nějak vysvětlila, kdyby na to došlo. V tomhle jsou celkem fajnový.

Celý dopoledne jsem s ním blbla, snažila se ho trochu krotit a tak.
K obědu jsem mu dala vybrat, co chce a taky se mi to vyplatilo, snedl to celý a taky bez řečí :-)
Pak jsem si s ním zas dobu hrála a kolem půl čtvrtý jsme si zas dali banán, tentokrát nenechal vůbec nic.

Pak jsem na něj už přestávala mít energii, tak jsem přepínala televizi tak dlouho, dokud ho něco nezaujalo a jíky bohu se vydržel tak půl hodiny mlčky dívat...

No, Noel přišel kolem půl šesté, ale ještě třídil odpadky, a prostě tu tak nějak pobíhal, že to bylo jako by tu nebyl. Rowena přišla chvíli před šestou.
Než se převlíkla, zkontrolovala facebook, a koukla na zprávy, tak bylo půl sedmý a já se pořád věnovala Aidanovi, byl docela rozblázněnej.
Pak, hlavně abych mu už konečně po víc jak DEVÍTI (!!!) hodinách unikla jsem si prostě přinesla notebook a přestala i ho všímat. Pak začal prudit rodiče, ale to už není moje věc, já mám padla....

Kdyby v mým pokoji nebyla tak děsná zima, tak se tam zavřu a nevylejzám, ale takhle sedím v kuchyni před kamnama a Aidan tu poskakuje kolem mě, každou chvilku mi něco ukazuje, říká, nebo něco chce, ale většinou si ho teď moc nevšímám a posílám ho za rodiči... Ať si to svý dítko taky užijou :-D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | Web | 30. listopadu 2010 v 3:20 | Reagovat

Dneska jsem měla ty parchanty 13 hodin, takže tě chápu. Do konce tohoto týdne mě čeká každý den víc jak 11 hodin práce... taky nemam sílu (je chvilku po 8 a já du spát)

2 GuGu GuGu | Web | 30. listopadu 2010 v 14:03 | Reagovat

Koukám, že to máš opravdu náročné, ale hlavu vzhůru, někdy jsou dny špatný a pak jsou zase ty dobrý ;-) Uzdraví se a povalí do školky :D

3 Milča Milča | 30. listopadu 2010 v 22:18 | Reagovat

[2]: jo, dneska už ve školce byl a den byl moc fajn. Vím, že to tu vždycky nebude růžoví jako stěny v mým pokojíku..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama