Slíbené info o další rodině :-)

20. října 2010 v 21:36 | Milča |  Před odjezdem
Jak jsem psala v předchozím článku, tak jsem dostala další nabídku, ale moc se mi to nelíbí....no posuďte sami.Jedná se o rodinu z Anglie, která bydlí blízko moře, ve vesnici nedaleko Andoveru a Winchesteru.
Měla bych vlastní pokoj s koupelnou a vlastním vchodem. Pracovala bych 35 hodin týdně, za 90 liber.
Tohle všechno je sice moc hezký, ale oni mají 5, slovy PĚT! DĚTÍ!! Děti jsou ve věku 11, 9, 6, 4 a 1 rok s tím, že máma je celý den doma s tím ročním. Hlavně, že mám v materiálech výslovně uvedeno, že se nechci starat o děti mladší 2.5 roku...
Když je máma doma s nejmladším dítětem, tak mám trochu obavy, že bych tam byla víceméně jen na úklid a vožení dětí do a ze škoy a na různý kroužky, což se mi moc nelíbí. Chtěla bych trávit nějaký čas d dětmi, brát je ven a hrát různé hry a tak, ale tady, když se děti vrací ze školy kolem páté odpolední??

V agentuře mi řekli, že rodina potřebuje aupair co nejdřív, tak jestlil by mi nemohli hned ten den zavolat (bylo to včera). Opět jsem agentuře řekla kdy se mi to hodí a opět telefon nezazvonil (už se to skoro začíná stávat zvykem, co?).
Dnes v dopoledních hodinách však volali z agentury a ptali se, jestli mi teda rodina může zavolat (jako kdybych jim už včera neřekla, že ano) a opět chtěli vědět, kdy se mi to hodí, tak jsem OPĚT řekla, že každý den po 19:00 našeho času. Slečna z agentury mi tentokrát řekla, že večer se to rodině moc nehodí, tak jestli by mi to nevadilo spíš nekdy odpoledne. No domluvily jsme se tedy na dnešek na 16:00.....
A hádejte, co! Bylo 15:50 a zvonil telefon, tak k tomu nadšeně běžím, cestou vyhrabávám papír na kterém mám připravené otázky a on je to telefon z agentury... Nedovedete si představit, jak jsem byla zklamaná, když jsem na displayi viděla český číslo!
Slečna z agentury řekla, že se mi moc omlouvají, ale rodina prý má nějaké povinnosti týkající se dětských kroužků, nebo co, ale zeptala se mě, jestlli mi rodina může napsat mail a dohodnout se na dni a času telefonu přímo se mnou, což jsem nadšeně přivítala. Bylo mi řečeno, že tedy mám během dneška očekávat email... No a znovu hádejte?? Pokud tipujete, že nic nepřišlo, tak máte k mému zklamání pravdu...

Tohle je hrozný, mám pocit, že mi nic nevychází, že se do tý anglie snad nikdy nepodívám. Jsou to takový hnusný pocity beznaděje a totálního selhání. Říkám si, jestli vůbec nějakou rodinu najdu, jestli mě vůbec nějaká rodina bude kdy chtít.
Zkušeností s dětmi mám docela dost, doložit můžu cca 600 hodin, ale je mnohem víc hodin, které doložit nemůžu. Zdá se mi, že jako vždycky skončím na angličtině. Jo, moje angličtina je mizerná, ale proto tam přeci chci, ne? Stejně si pořád myslím, že co se týče jazyka jsem na tom mnohem líp, než holky třeba z Polska, nebo Rumunska.
Je to děsně frustrující, tohleto všechno čekání u telefonu, kterej furt nezvoní...

No, jsem si tady teďka vylila svý rozmrzelý srdíčko, tak to snad bude už jenom lepší...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jeannetta Jeannetta | 21. října 2010 v 17:36 | Reagovat

Neboj...určitě se ti ozve nějaká super rodina a všechno ti vyjde:-) A pak nám tu o tom budeš psát:-)

2 ruža z Moravy ruža z Moravy | E-mail | 27. října 2010 v 17:33 | Reagovat

Podle zkušeností většinou vnuček mých kamarádek, málokterá byla spokojená v Anglii. Mají tam docela jiný způsob výchovy dětí, jiný způsob stravování, ale to by snad nemělo být tak na závadu. Jen u některých rodin měly dívky možnost navštěvovat kurzy angličtiny, dělaly spíš opravdu pomocnice v domácnosti s povinností doprovázet děti do školy, ze školy a kroužků. Byly tak unavené, že na nějaké studium jim už nezbyl čas. Také stravování nic moc. Jedlo se dvakrát denně- něco ráno a pak až večer, co se vyndalo z ledničky a ohřálo. Po změně rodiny (děvče kontaktovalo agenturu a postěžovalo si) jí našla rodinu, kde to opravdu klapalo, měli 2 děti již větší, pomocnici v domácnosti na úklid a pod., takže  dvakrát týdně měla čas na kurz, který jí dokonce zaplatila ta rodina. Takže ono je to všechno sázka na štěstí. Přála bych vám, aby se podařilo vše aspoň podobně, jako tomu děvčeti. :-)

3 barus91 barus91 | E-mail | 3. září 2011 v 12:41 | Reagovat

mám úplně stejný pocit jako ty, po cca 14 dnech kdy jsem zaregistrována u agentury se mi agentura ozvala, že o me má zájem rodina, vypadali fakt skvele, 2 děti 4 a 2 roky bydli v Milton keynes, coz je celkem velké město, peníze skvelý, vlastní pokoj s koupelnou a tak,no tak jsem řekla at zavolají ona mi nabídla ze bud dnes a nebo zítra, řekla jsem at zavolají zítra a co se nestalo, volali mi jeste ten den vecer, kdyz jsem byla celkem napitá...:Dtakže jsme byla totálne vypatlaná a rekla jsem at zavolají zítra..samozřejme se už neozvali, jak na mail tak na telefon...:/ jsem uplne nastvana a zoufala jelikoz bych uz ráda odjela...:/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama