Pár novinek

26. října 2010 v 22:07 | Milča |  Před odjezdem
Po urgenci ze strany Janičky vám teda napíšujak to se mnou teda vypadá....  I když se nic moc zatím neděje. Chtěla jsem něco napsat až bude víc novinek, ale ta zpráva od Jany mě pobavila a nakopla, takže tohla asi nebude jediný dneska zveřejněný článek...chytila mě psavá nálada :-D

Táákže, jak tedy pokračuje mé hledání rodiny??


Znovu se mi ozvali z agentury, ale k mému zklamání ne s nabídkou rodiny, ale proto, že si chtěla domluvit telefon ta rodina s pěti dětmi, o které jsem vám už psala a která se posledně v domluvený den neozvala.
S rozhovorem jsem souhlasila, i když si stále myslím, že se musí najít lepší rodina. Myslím, že rozhovorem se nic nezkazí a i když z toho nic nebude, tak se alespoň procviším v telefonování v angličtině, tak snad to nebude takové fiasko, jako posledně.
No, rodina nakonec opět v domluvený čas nezavolala, ale tentokrát napsali mail, který mi slibovali už posledně. Mám tedy v plánu se jich na stěžejní věci zeptat po mailu a podle odpovědi se ještě uvidí jestli se budu ztrapňovat i po telefonu, i když tomu velký naděje nedávám. Přeci jen, 5 dětí a z toho je jedno roční....ne dík, zas takový zkušenosti s dětma nemám...

Lépe to vypadá na aupairworld, tam jsem rozeslala asi 40 žádostí...poslala jsem ji každé alespoň trochu vyhovující rodině, s tím, že jsem si stanovila maximum 4 děti :-D
No a vrátilo se mi 7 pozitivních odpovědí. Během dneška jsem smolila maily s otázkami a doplǔjícími informacemi o mě a v tom budu pokračovat ještě zítra, tak uvidíme jak se tohle vyvine.
Taky mi přišlo několik žádostí a asi 5 jsem jich byla nucená zamítnout, protože to byly rodiny,které měly miminko a o miminko se fakt starat nechci...proč vysvětlím v dalším článku, ať vás taky občas pobavím :-)
Pak přišly 2 na které jsem odpověděla kladně a od jedné rodiny mám už i email s otázkami, tak jsem hned začala psát odpověď, ale odeslání nechám na zítřek. Chci se to po sobě ještě jednou přečíst a ráno s jasnou hlavou třeba přibudou i nějaký nápady. Je to totiž moc sympatická rodina se dvěma dětmi (2 a 4 roky) z Irska a podle profilu i mailu vypadají mile...a taky chtějí au pair co nejdříve, což je pro mě docela velé a významné +.... jo a taky bych měla k dispozici auto ;-)
Samozřejmě mi přišly i zamítavé odpovědi, nebo vůbec žádné odpovědi, ale s tím se počítá, pak ty kladné udělají o to větší radost :-)

Takže tak, všechno je zatím ve stadiu nejistého vyjednávání a není nic jistého. Zatím jsem ještě nezačala litovat toho, že jsem nevzala tu rodinu z Holandska, ale to asi přijde až zas budu mít krizi s pocity marnnosti a beznaděje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Klárka Klárka | Web | 26. října 2010 v 23:08 | Reagovat

Ahoj,
tak snad konečně se usměje štěstí i na tebe!
Rodinka s Irska vypadá docela dobře... Moc moc držím pěsti!
Moc ti to přeji!!!

2 Jana Jana | Web | 27. října 2010 v 9:24 | Reagovat

No bodejť, už bylo na čase něco napsat :-) Irsko je fajn, Irsko si chválí každej kdo tam byl.

3 Milča Milča | Web | 27. října 2010 v 13:30 | Reagovat

[2]: To jo, teď ještě aby to klaplo. Mám obavy z toho, že to zas nevyjde.
Ale co, kdo nic nezkusí, nic nezíská, že..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama