Neměla bych to tu uspořádat?

14. října 2010 v 7:38 | Milča |  O blogu
Ahojky všichni co sem záměrně či náhodou zavítáte. Když se tak koukám na články v rubrice Před odjezdem, tak mě napadá jestli to nepůsobí trochu zmateně, nebo spíš jestli to nebude působit trochu zmateně až přidám ještě další články (a že jich asi nebude málo, teď nadchází ta stěžejní část a to výběr rodiny).Napadlo mě, že bych tu rubriku mohla trochu uspořádat...vytvořit jakýsi malý rozcestník, aby později, když sem někdo zavítá a bude si chtít přečíst mojí cestu od začátku, tak aby to mělo nějaký řád a ten dotyčný se tu mohl lépe zorientovat a netápal ve tmě. :-)

Přemýšlela jsem nad tím, že bych v rubrice Před odjezdem vytvořila jakési podrubriky. Ty by měly být cca 4 a to Rozhodování a výběr agentury , Vybírání rodiny , Přípravy na cestu a Dojmy z celého procesu.
Co vy na to? Byli byste pro, nebo vám to vyhovuje tak jak to je?

Taky jsem přemýšlela o tom, jak budu řadit články, které budu psát už ze zahraničí. Chtěla bych tomu dát nějaký řád pro snadnou orientaci, aby potom náhodný čtenář nerozkliknul rubriku s názvem země do které pojedu a nevyskočil na něj sáhodlouhý seznam článků, které napíšu v průběhu 6-9 měsíců co tam budu.
Tady bych to taky asi vyřešila rozcestníkem, nebo chcete-li podrubrikami. Docela se mi zalíbil nápad Klárky, která své články řadí po měsících, je to přehledné a nehrozí, že by se v jedné rubrice nakupilo nepřehledné množství článků...
Takže by se mi líbilo, kdyby se po rozkliknutí rubriky s návem země kam pojedu objevil seznam měsíců, které tam budu (např. Měsíc první, Měsíc druhý,...), teda pokud Klárce nebude vadit, když použiju její nápad, ale je to tak opravdu asi nejpřehlednější.
Nebo by tam mohly být podrubriky typu Holandsko a holanďané, Život v rodině, Děti, Škola, Volný čas,...

Pište do komentářů co by se vám, jakožto čtenářům, zamlouvalo víc! K vašemu nározu určitě bude přihlédnuto! :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jeannetta Jeannetta | 14. října 2010 v 17:05 | Reagovat

Jo, určitě by nebylo špatný udělat nějaké podrubriky. To rozdělení na měsíce je taky dobrý, ale příde mi, že rozdělení ŽIVOT V RODINĚ, DĚTI, ŠKOLA... Je už docela zbytečné. A stejně, když sem někdo přijde poprvé a tvůj blog ho zaujme, tak určitě prošmejdí všechny rubriky, takže to je vlastně jedno :-)

2 Milča Milča | Web | 14. října 2010 v 17:20 | Reagovat

[1]: Jo, mě se taky víc líbí to rozdělení po měsících, je to takové nejpřehlednější, tak to asi tak udělám...
Moc díky za názor, jsem moc ráda že sem někdo chodí a že to někoho zajímá :-)

3 Jeannetta Jeannetta | 15. října 2010 v 16:42 | Reagovat

Nemáš vůbec zač...a na tvůj blog chodím fakt ráda ( mám ho v záložkách v oblíbených stránkách :), a určitě nejsme sama:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama