Tak jsem volala do Coolagenta...

21. září 2010 v 12:16 | Milča |  Před odjezdem
Jaké jsou první dojmy z agentury Coolagent?Na stránkách jsem našla telefonní kontakt a úplně maximálně mě potěšilo, že je to pezplatná linka začínající číslem 800, navíc je číslo velmi jednoduché k zapamatování.
Ihned to zvedla příjemně znějící slečna a po tom, co jsem jí řekla, že bych se ráda dozvěděla více informací o jejich programu v USA, byla ihned připravena na mé otázky. Líbilo se mi, že chtěla zodpovědět všechno a neodkazovala při tom na stránky agentury. Já mám však stránky prolezlé skrz naskrz a zajímají mě spíš už podrobnosti, týkající se konkrétně mé osoby, proto jsem se zeptala, jestli by nebylo možné se zúčastnit nějakého jejich orientačního setkání, která prý pořádají.
Slečna se mě hned začala vyptávat, které město bych upřednostňovala a když se dozvěděla, že Prahu, tak mi oznámila, že mě to bohužel přepojilo do Brna, ale pokud jí řeknu své jméno a telefonní číslo, že mi její pražská kolegyně zavolá zpět. Nadiktovala jsem jí tedy méno a číslo, připravená čekat na telefon.
Další příjemné překvapení se konalo, když telefon zazvonil ani ne po dvou minutách a slečna byla stejně příjemná, jako ta první. Druhá slečna již měla informace o tom, co chci, takže jsem to nemusela papouškovat dvakrát a ihned se začala zajímat o to , kdy mám čas, že se mi budou snažit vyjít vstříc-v tomto jsem ale skvělý zákazník, čas mám momentálně téměř pořád, tak jsem se zeptala, kdy mají nejbližší setkání, že se časově přizpůsobím. Slečna mi nabídla 2 termíny, které se konají ještě tento týden, tak jsem si vybrala ten bližší. Jdu tam tedy zítra (tj. 22.9.2010) ve 14:00 hodin, dál mě potěšilo, že se slečna zajímala o to, jestli vím, kde je jejich sídlo a ještě mě upozornila na to, že v té ulici se nachází 2 domy s číslem, které mají oni a podrobně popsala jak se k nim dostat a který že dům je ten správný.

Podtrženo a sečteno, zatím na mě agentura Coolagent působí velmi sympaticky a mile, ale víc napíšu až po té orientační schůzce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama