Pohovor u Student agency

22. září 2010 v 16:26 | Milča |  Před odjezdem
Byla jsem tedy na pohovoru u této renomované agentury, dojmy jsou velmi rozporuplné... no, víc podrobností v článku.


Včera jsem to sem nepsala, protože ani moc nebylo co, šla jsem totiž do Student agency, abych si domluvila nějaký informační pohovor.
Kancelář se hledá velice snadno, člověk moc nebloudí a venku je slušně viditelný poutač (takže nalezitelnost pobočky je poměrně dobrá, což je pro mě velké +, s mým orientačním nesmyslem :-)). Po vstupu do budovy a následného výstupu do prvního patra jsem se zařadila do fronty čekatelů. Předemnou stály dvě slečny a informovaly se o pobytu jako au pair v Anglii, ale podle těch řečí co jsem mimoděk vyslechla, toho o tomto pobytu nevěděly mnoho, nevěděly ani informace jasně uvedené na stránkách, což mě trochu zarazilo. Přeci jen, člověk jede do cizí země a měl by mít co nejvíc informací o tom, co ho tam čeká, ale to je třeba jenmůj perfekcionalismus.
No, potom co na mě přišla řada, tak slečna u přepážky byla velmi příjemná a ochotná, ale protože slečna, která má na starosti au pair pobyty zrovna měla klienta, tak jsem si sjednala schůzku na dnešek dopoledne.

Po příchdu se mě hned ujala ta "moje" slečna jménem Lucie Havlíčková. Byla velmi milá a příjemná, ale přišla mě strašlivě strojová. Možná je to jen můj dojem, ale přišlo mi, že vždycky odpovídá slovo od slova tak, jak je to napsané na webu, přišla mě hrozně neosobní a ta "milost" dost strojená. Navíc mě hodně znervózňoval její pohled. Stále na mě upřeně koukala a očima nepohla snad ani o milimetr, co vám budu povídat, připadala jsem si tam jak u výslechu a ještě k tomu před rentgenem. Na nedostatek poskytnutých informací si ale nemohu stěžovat, jen jsem tam měla takový zvláštně divný pocit...

Takže ze Student agency mám dojmy hodně rozporuplné, takže jsem zvědavá jak to bude vypadat u Coolagenta, nebo Studyline.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama