Jakou agenturu?

20. září 2010 v 16:39 | Milča |  Před odjezdem
Už jsem se rozhodla, že pojedu, dokonce i kam pojedu, tak zbývá dořešit ještě jednu drobnost a to, které agentuře se svěřím do rukou.Vzhledem k tomu, že agentur moc neznám a nějakou ryze neznámou se mi moc riskovat nechce, jsem se začala poohlížet po hlubinách internetu.
Jsou 3 agentury, které znám a na které mám i dobré reference.

1. STUDENT AGENCY
Toto je snad nejznámější agentura v našich krajích, proto mě logicky napadla jko první. Zdají se spolehliví, mají mnoho klientů a je to celkově velká společnost, což mě i trochu odrazuje-to že je to tak velké a starají se o obrovské množství lidí, nabízí se tedy otázka, zda to zvládají a v jaké kvalitě.
No, rozhodně je nebudu zatracovat a hned jak to půjde se zajdu informovat na jejich Pražskou pobočku, tak jsem zvědavá jak se mnou budou jednat a co mi řaknou, či neřeknou, o všem sem potom podám zprávu :-)
Ve srovnání s Coolagentem, o kterém se zmíním níže) se mi moc nelíbí, že si účtují 200 USD poplatek agentuře, zdá se mi to docela dost.

2. COOLAGENT
Ne tak velká agentura, ale slyšela jsem na ně mnoho dobrého. Oproti Student agency si neúčtují těch 200 dolarů, ale jenom 1000 Kć jako administrativní poplatek, navíc teď mají akci, že se neplatí vzatný depozit 500 USD, ale možná to mají i u SA, jen jsem to na stránkách nemusela najít, nebo zaregistrovat.
Opět se tam chystám zavolat a domluvit si schůzku na co nejbližší termín, tak budu porovnávat jednání s agenturami, jejich ochotu a vstřícnost.

3. STUDYLINE
Tuto malou agenturu znám díky tomu, že jsem u nich absolvovala jazykový kurz a byla jsem spokojená, a navíc jsem na ně slyšela hodně dobrých referencí.
Malé mínus je, že nespolupracují s oběma americkými agenturami, ale pouze s jednou, takže nemají pokryté všechny státy USA, ale to by zas tak moc nevadilo, můj vysměný středozápad, nebo severozápad pokrytý mají.
O poplatky, které si tato agentura účtuje jsem se zatím nějak více nezajímala, a prohledávat jejich stránky se mi nechce, tak to opět vyřeším nejlépe osobním pohovorem, kde se na všechno důkladně vyptám.

To by prozatím bylo asi všechno, až budu mít nějaké další informace, rozhodně si je nenechám pro sebe :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 tequella tequella | Web | 6. října 2010 v 1:16 | Reagovat

super, tak doufám, že sem dodáš vlastní zkušenosti s agentruama. jsem zvědavá, ale bohužel já bych ráda do Canady a tam se asi hned tak nedostanu :(

2 mononitrate mononitrate | Web | 22. června 2015 v 2:51 | Reagovat

poskytovani pujcek obchodni zastupce :-D

3 steveng steveng | Web | 9. září 2016 v 1:31 | Reagovat

hotovostni pujcky praha :-!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama